Kancelaria Adwokacka Myśliwiec

Prawo gospodarcze

Świadczenie usług prawnych w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego i handlowgo jest jedną z głównych dziedzin działalności Kancelarii. Wspomagamy przedsiębiorców w skomplikowanych i wymagających specjalistycznej wiedzy przedsięwzięciach począwszy od opracowania strategii działań do ich skutecznego wdrożenia.

Przedsiębiorcom oferujemy interdyscyplinarne podejście do zlecanych zadań. Stale analizujemy zjawiska ekonomiczne co pozwala na dostosowywanie oferowanych rozwiązań do aktualnej sytuacji ekonomicznej.

Kancelaria oferuje doradztwo prawne w zakresie funkcjonowania wszystkich rodzajów spółek prawa handlowego, zarówno kapitałowych jak i osobowych. Doradzamy we wszystkich aspektach dotyczących zakładania spółek oraz ich bieżącego funkcjonowania. Doradzamy również w procesach restrukturyzacji przedsiębiorstw. Pomagamy firmom zagrożonym upadłością oraz reprezentujemy upadłych by zminimalizować negatywne skutki upadłości.

Wysoki poziom merytoryczny oraz zaangażowanie doświadczonych prawników pozwala na zapewnienie przedsiębiorcom kompleksowej obsługi prawnej na najwyższym poziomie. Dostosowany do możliwości Klienta system wynagradzania umożliwia udzielenie pomocy prawnej mikroprzedsiębiorcom stanowiącym ponad 90 % ogółu przedsiębiorstw w Polsce. Udzielamy pomocy firmom mającym siedzibę w Polsce oraz poza granicami kraju, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Izraelu, Wielkiej Brytanii oraz w Krajach Beneluksu.

Kancelaria świadczy usługi w zakresie: